Dla 3 latków

tańczący chłopczyk

Zajęcia dla 3 latków odbywają się 1 raz w tygodniu [zobacz grafik]. Koszt to 65 zł/miesiąc.
Zajęcia dla maluszków są ogólnorozwojowe i utaneczniające. Te dwa różne style rozwiną u dzieci wszechstronność w sposobach poruszania się, dadzą swobodę wyboru w późniejszym okresie oraz sprawią, że zajęcia będą urozmaicone. Czas zajęć to 30 min.

ZAPRASZAMY!

   

 

Dla 4-6 latków

 

BALET,HIP HOP lub akrobatyka DLA NAJMŁODSZYCH

Zapraszamy dzieci w wieku 4 - 6 lat na zajęcia do naszej akademii!
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. Koszt miesięczny to 65 zł.  Na zajęciach dzieci uczą się koordynacji, prostych kroczków i tanecznej radości. Na zajęciach baletowych pracują nad rozciągnięciem i lekkością ruchu. Wbierz jedną z opcji lub zapisz dziecko na różne lekcje! 

MINI AKRO

Zajęcia ogólnorozwojowe z podstawami akrobatyki. Dzieci zażyją dużą dawkę ruchu, a przy tym nauczą się prostych elementów akrobatycznych, które z pewnością będą najlepszych startem w przyszłość. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu po 45 min. Koszt to 65 zł/miesiąc.

 

BALET JAZZ

Połączenie bazy jaką jest taniec klasyczny ( nauka podstawowych pozycji, ćwiczeń ) oraz szaleństwa tańca jazzowego ( podstawowe kroczki, choreografie, zabawy ) Idealne rozwiązanie dla małych księżniczek, które marzą o karierze baleriny ;) Najlepsza baza do wypracowania silnego, rozciągniętego i skoordynowanego ciała.

 

tańcząca dziewczynka